معاینات اردبیل مشاهده روزنامه اردبیل

معاینات: اردبیل مشاهده روزنامه اردبیل صفحه نخست روزنامه های اردبیل یکشنبه 3 اردیبهشت

گت بلاگز آذربایجان غربی حفظ حرمت ماه رمضان در معابر عمومی مورد توجه قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: حفظ حرمت ماه مبارک رمضان در معابر عمومی، امری مهم و قابل توجه هست.

حفظ حرمت ماه رمضان در معابر عمومی مورد توجه قرار گیرد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ؛ حجت الاسلام سید مهدی قریشی در خطبه های این هفته نماز جمعه ارومیه افزود: کسانی که آشکارا اقدام به روزه ذلت یا تظاهر به روزه ذلت می کنند، موجب خشم الهی می شوند و باید از این کار امتناع کنند.

وی با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان بیان کرد: این ماه، ماه بندگی خداوند متعال است که سفره رحمت الهی جهت بندگان فراهم و درهای بهشت بر روی بندگان باز شده است که باید از این وقت استفاده و زیاد استغفار کنیم تا مورد رحمت خداوند قرار بگیریم و از معصیت ها دوری کنیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ادامه داد: ماه رمضان، ماه ربیع قرآن است و باید به قرآن خواندن در این ماه توجه و در آیین های جمع خوانی قرآن شرکت کنیم.

حجت الاسلام قریشی گفت: در آموزه های اسلامی، توصیه های زیادی جهت قرائت قرآن شده است چراکه این امر فاصله ای بین بندگان و عذاب الهی دوزخ است.

حفظ حرمت ماه رمضان در معابر عمومی مورد توجه قرار گیرد

امام جمعه ارومیه در بخش دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه ارومیه افزود: انتخابات ۲۹ اردیبهشت امسال، اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران را به دنیا نشان داد و طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب، پیروز انتخابات ملت شریف کشور عزیزمان ایران بودند.

حجت الاسلام قریشی تاکید کرد: بعد از این حضور باشکوه مردم، دولت باید دست به کار شود و پرسشها مردم را حل کند و قدردان حضور حداکثری مردم در انتخابات باشد.

انتهای پیام/م

عبارات مهم : اسلامی

واژه های کلیدی: اسلامی | خداوند | ارومیه | انتخابات | ماه رمضان | آذربایجان | رحمت خداوند | آذربایجان غربی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog